Nyíregyházi Kosár Közösség

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Zöldség

Kategóriák
Szűrés
Új termékek
Csak új termékek
Allergének
biodinamikus, bio
tojásmentes
gluténmentes
tejmentes
cukormentes
vegán
sls free
Állatkísérletmentes
Pálmaolajmentes
Parabénmentes
Ajándékcsomag
Lejárat közeli termék
Előrendelhető termék
GMO mentes
50ft betétdíj
További szűrők
Ár szerint

Pritamin paprika -piros -500g

Kiskerti vegyszermentes piros pritaminpaprika 50 dkg/csomag.

650 Ft / csomag
1300 Ft/kg

Pritamin paprika -zöld -500g

 Szabadföldi,vegyszermentesen termelt zöld pritamin paprika 0.5 kg/csomag.kb.3-4db.

700 Ft / csomag
1400 Ft/kg

Rebarbara szár

A rebarbara azon zöldségeink közé tartozik, amelyet érdemes fogyasztani, mert nagyon fontos vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz. Fontos vitaminok A rebarbara egyik legfontosabb tulajdonsága, hogy főleg azokat a vitaminokat tartalmazza, amelyre különösen nagy szükségünk van.  Nagy mennyiségben tartalmazza a B1-, B2-. A- és C-vitaminokat. Ráadásul olyan ásványi anyagokat is tartalmaz emellett, mint például a kalcium, kálium, foszfor, magnézium és vas. Így érdemes az étrendünkbe mindenképpen beemelnünk a rebarbarát. Vesetisztító A rebarbarának nagyon jó vér-, illetve vesetisztító hatása is van, ezért akár a szívbetegeknek vagy a szellemi munkát végzőknek is érdemes beiktatniuk a fogyasztását. Azoknak azonban, akiknek veseköve van, érdemes jobban odafigyelniük rá, mert enyhén növeli a szervezetünkben a sav mennyiségét. Antioxidáns Mint sok más zöldség és gyümölcs esetében, a rebarbar esetében is elmondható, hogy az egyik legfontosabb tulajdonságai közé tartozik az antioxidáns hatása. Ráadásul sokkal több karotinoidot tartalmaz, mint például a répa, ez a tény pedig jelentős mértékben növeli a rebarbara antioxidáns hatását. Kiszerelés: 1 kg- 0,5 kg és 0.25 kg -os csomagok

500 Ft / csomag
1000 Ft/kg

Retek Szinkavalkád - Mikrozöld

Mikrozöld - Retek Szinkavalkád Bemutatás: Kizárólag mikrozöldnek való, vegyszermentes vetőmagot használunk. Többféle retekfajta, például a lila szárú Rambo és a hagyományos fajták magkeveréke egy gyors növekedésű, ropogós és látványos növénycsoport. Erőteljes, borsos-csípős retekíze miatt kiváló ízfokozó salátákhoz és szendvicsekhez. A Retek Színkavalkád 100% magkeverékből egy igazán élénk, tarka Mikrozöld! A zsenge növények erőteljes retekaromája kiválóan feldobja a legegyszerűbb ételeket is, különösen szendvicsekben, tálételekben vagy keleti ihletésű fogásokban. Frissen fogyasztva természetes ízfokozó, amely szinte bármely ételbe karaktert visz. Látványos megjelenését és határozott ízét a legtöbb mikrozöldkedvelő azonnal felismeri és kedveli. A magkeverék legfontosabb tulajdonságai és jellemzői: Ízvilág: Karakteres, kellemesen csípős és fűszeres, amely nagyszerűen feldobja a szendvicseket, tálételeket és keleti ételeket. Megjelenés: Színpompás látványt nyújt a tarka, sötétbordó, lilás és zöldes száraknak, valamint leveleknek köszönhetően. Vitaminok és ásványi anyagok: Kiváló A-, B1-, B2-, C-, E- és K-vitamin forrás. Gazdag folsavban, kalciumban, foszforban, káliumban és magnéziumban.Magas antioxidáns-tartalma hozzájárul a sejtek védelméhez és a szervezet természetes egyensúlyához. Felhasználási javaslat: Tökéletes választás, ha egy kis csípős karaktert szeretnél az ételeidbe. Kiváló szendvicsekhez, salátákhoz, előételekhez, tálételekhez, valamint főételek friss, dekoratív feltéteként. Színe és íze miatt a gasztronómia kedvelt eleme. Miért érdemes fogyasztani? Támogatja az anyagcserét és az emésztést Élettani hatásokban  nagyban támogatja az emésztést és az immunrendszert, tisztítja a légutakat és vízhajtó hatású. Természetes módon élénkít és felfrissít Alacsony kalóriatartalma miatt diétába is jól illeszthető Allergén információ: Nyomokban glutént és mustárt tartalmazhat.  

550 Ft / db
22 Ft/g

Római saláta

vegyszermentes, jégsaláta helyett, megfelelő!! Hosszú levelű saláta fajta,a Cézár saláta fő összetevője. Húsos, zsenge, roppanós levelek,dióhoz hasonló ízűek, fogyasztható nyersen,de grillezve is.Sokak számára furcsa, de a római salátát is lehet hőkezelni, és épp azért, mert íze igen kellemes és jellegzetes, érdemes is kipróbálni: vannak, akik párolják, ekkor az íze a spárgára emlékeztet, de talán népszerűbb megoldás, ha a félbevágott, de torzsaként egybehagyott salátafejeket forró serpenyőben, egy kevés olívaolajon átpirítjuk. Keserűsége egyszerre erősödik fel és kap diós árnyalatot, remek kiegészítője egy könnyű, olaszos vacsorának, sült húsnak vagy épp halnak

1000 Ft / db
1000 Ft/db

Rukkola

Vegyszermentes szabadföldi rukkola. 10 dkg egy csomagban.  Kapható önállóan, továbbá salátakeverékben is. Bármilyen salátának alapanyaga, de frissen sütött pizza tetejére szórva frissen is nagyon ütős. 

650 Ft / csomag
6500 Ft/kg

Saláta -Batávia

Egy fejes salátafajta, amely a jégsaláta és a tépősaláta előnyeit ötvözi, laza, de ropogós, zsenge levelekkel, melyek gazdagok vitaminokban, ásványi anyagokban és rostokban.Ideális salátákhoz, szendvicsekhez, és számos ételhez, konyhai felhasználása sokoldalú. 

1000 Ft / db
1000 Ft/db

Saláta -bordólevelű loló

  Egyik kedvenc salátám, tele antioxidánssal, napokig roppanós marad!  Tripla bordó színű, szendvicsbe is kiváló! 

850 Ft1000 Ft / db
1000 Ft/db

Saláta keverék (Gaia öröksége)

A Gaia öröksége salátakeverék a föld ősi erejét és gazdagságát hozza el a tányérodra. A ropogós római saláta és a dús leveles kel találkozik a színes tépősalátákkal, utalva a természet sokszínűségére. A zöldségeket teljesen vegyszermentesen termesztjük. --> Kétféle tépősaláta, leveles kel, római saláta

975 Ft / csomag
6500 Ft/kg

Saláta keverék (Perszephoné újjászületése)

A Perszephoné újjászületése salátakeverék a mélyvörös és élénkzöld lollo saláták, valamint a karakteres rukkola harmonikus találkozása. A név a tavasz visszatérését az őszben és az alvilág istennőjét idézi, utalva a sötét és világos levelek látványos kontrasztjára, a rukkola erősebb megjelenése mellett. A zöldségeket teljesen vegyszermentesen termesztjük. --> Kétféle tépősaláta, rukkola

650 Ft / csomag
6500 Ft/kg

Saláta mix -

Többféle salátám leveleiből ,frissen szedet vegyszermentes keverék. Lolók, tölgy levelű saláták keveréke. 

850 Ft / csomag
5666.67 Ft/kg

Sárgarépa 50 dkg

Idei új sárgarépa!! levél nélkül.  

400 Ft / csomag
800 Ft/kg
Kategóriák