Nyíregyházi Kosár Közösség

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Zöldség

Kategóriák
Szűrés
Új termékek
Csak új termékek
Allergének
biodinamikus, bio
tojásmentes
gluténmentes
tejmentes
cukormentes
vegán
sls free
Állatkísérletmentes
Pálmaolajmentes
Parabénmentes
Ajándékcsomag
Lejárat közeli termék
Előrendelhető termék
GMO mentes
50ft betétdíj
További szűrők
Ár szerint

Kelkáposzta -kb. 1 kg

Szabadföldi új kelkáposzta

900 Ft / db
900 Ft/kg

Koktél paradicsom mix -50 dkg

Vegyszermentes, szabadföldi koktél paradicsom mix. KIFUTÓBAN! Nálunk sokféle paradicsom megtalálható, és ezek mind formára, színre, ízre eltérőek, ezért ebből a típusból mixet lehet rendelni. Kiemelendő, hogy több, Nyírségre jellemző tájfajta is megtalálható köztük, amelyek bolti forgalomban már nincsenek. Koktélparadicsomok esetén ilyenek például: Tiszavasvári, Máriapócsi tájfajták. De vannak más, hobbikertészetekből származó fajták is.  A csomagolóanyagot szivesen visszavárjuk, mert újrahasznositjuk. Köszönjük!

1000 Ft / doboz
2000 Ft/kg

Koktélparadicsom -50 dkg

Vegyszermentes,fóliában termelt koktélparadicsom.0.5 kg/doboz.

900 Ft / doboz
1800 Ft/kg

Koktélparadicsom -50 dkg

Mandabokorban termett koktélparadicsomot kínálom eladásra

350 Ft / csomag
700 Ft/kg

Koktélparadicsom -mix sárga, barna és piros -250g

Libabokori tanyánkon fóliában vegyszermentesen termelt ízletes, sárga, piros és barna koktélparadicsom válogatás. 1 csomag 25 dkg.

790 Ft490 Ft / csomag
1960 Ft/kg

KoktélParadicsom -piros -250g

Vegyszermentes  fóliás,piros koktélparadicsom. ​​​​​​A műanyag tároló dobozokat megkímélt állapotban, tisztára mosva visszavárjuk, újrahasznosítjuk

450 Ft / doboz
1800 Ft/kg

KoktélParadicsom válogatás -25 dkg

UTOLSÓ LEHETŐSÉGEK!  10-15 féle különleges paradicsomból álló válogatás. A csomag kis méretű, koktél paradicsomokat tartalmaz, melyeket szabadföldön termesztünk és mindig frissen szedjük őket vegyszermentes kertünkből. Csomagoló-anyagot szivesen visszavárjuk - újrahasznositjuk. Köszönjük

500 Ft / doboz
2000 Ft/kg

KoktélParadicsom válogatás -50 dkg

UTOLSÓ LEHETŐSÉGEK!  10-15 féle különleges paradicsomból álló válogatás. A csomag kis méretű, koktél paradicsomokat tartalmaz, melyeket szabadföldön termesztünk és mindig frissen szedjük őket vegyszermentes kertünkből. Csomagoló-anyagot szivesen visszavárjuk - újrahasznositjuk. Köszönjük

1000 Ft / doboz
2000 Ft/kg

Konzerv paradicsom -1 kg

Szabadföldi vegyszermentes kiskerti  tojásparadicsom/konzerv/  étkezésre,befőzésre.

700 Ft / kg
700 Ft/kg

Konzerv Paradicsom -1 kg

Mandabokorba termett konzerv paradicsomot kínálok eladásra.  

700 Ft / kg
700 Ft/kg

Levelek zöldturmixhoz MSV -100 g

MÁNGOLD-SPENÓT-VADKÁPOSZTA-10 dkg Frissít, tisztít, méregtelenít! A csomag a levélzöldségeket egyenlő arányban, frissen szedve tartalmazza. A kövér porcsin az omega-3 zsírsavakban leggazdagabb növény. E zsírsavak egyébként még például a halolajakban, chiamag olajban, dióban és a lenmag olajban fordulnak elő jelentős mennyiségben. Innen származik gyulladásgátló és véralvadást gátló (vérkeringést serkentő, érelmeszesedés kialakulásának veszélyét mérséklő) tulajdonsága. Magas C- és E-vitamin, valamint béta-karotin és glutationtartalmának köszönhetően antioxidáns és immunerősítő hatást fejt ki. A vér koleszterin- és cukorszintjére kifejtett hatásával védi az artériákat. Ásványi sókat is tartalmaz: kalciumot, káliumot, magnéziumot, foszfort. Mézgája lágyító hatású, frissítő, sebgyógyító, víz- és féreghajtó. Elrágva erősíti a foggyökereket és megszünteti a fogínyvérzést.[3] Belsőleg a kövér porcsin a szívproblémák, illetve a szív- és érrendszeri betegségek megelőzésére ajánlott. Mint megelőző szert az öregedés folyamatának lassítására alkalmazzák. Külsőleg izomgörcsök fellazítására használatos.

550 Ft / csomag
5500 Ft/kg

Levelek zöldturmixhoz FSS -100 g

FODROSKEL-SÓSKA-SPENÓT Tisztít, frissít, méregtelenít! A csomag 10dkg vegyszermentes levélzöldséget tartalmaz egyenlő arányban .

550 Ft / csomag
5500 Ft/kg
Kategóriák