Nyíregyházi Kosár Közösség

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Zöldség

Kategóriák
Szűrés
Új termékek
Csak új termékek
Allergének
biodinamikus, bio
tojásmentes
gluténmentes
tejmentes
cukormentes
vegán
sls free
Állatkísérletmentes
Pálmaolajmentes
Parabénmentes
Ajándékcsomag
Lejárat közeli termék
Előrendelhető termék
GMO mentes
50ft betétdíj
További szűrők
Ár szerint

Kaliforniai Paprika -zöld

Vegyszermentesen termelt frissen szedett  ízletes paprikák.  A kaliforniai paprika egyedülálló ízvilága és élénk színei miatt is kedvelt zöldég, azonban a vitamin tartalma is nagyon magas, ami miatt kifejezetten előnyös a mindennapi fogyasztása. Általában zöld, sárga és piros színekben találkozhatunk vele.

290 Ft / db
290 Ft/db

Kápia paprika

Szép darabos  kápia paprika eladó. 

900 Ft / kg
900 Ft/kg

Kápia paprika - piros -3 kg

Frissen szedett, vastag húsú, roppanós, piros színű  paprika.  Sütni és darálni is kiváló. Egy csomag 3 kg.

3000 Ft / csomag
1000 Ft/kg

Kápia paprika - piros -500g

Frissen szedett, vastag húsú, szép nagy, roppanós, piros színű  paprika.  Egy csomag 50 dkg.

650 Ft / csomag
1300 Ft/kg

Kápia Paprika - piros -500gr

Szabadföldi,vegyszermentes piros kápiapaprika.

800 Ft650 Ft / csomag
1300 Ft/kg

Kápia Paprika - zöld

Vegyszermentes szabadföldi szép darabos zöld kápia paprika.Kilós árat számítok(1400Ft/kg).

250 Ft / db
250 Ft/db

Kápia Paprika - zöld

Frissen szedett, vastag húsú, roppanós, zöld színű  paprika. 

500 Ft / db
500 Ft/db

Káposzta -kb. 0,8 - 1,4 kg

Gömbölyű káposzta,0,80-1,40 kg között.Reszelni való. Az ár 1 kg-ra van meghatározva

500 Ft / db
500 Ft/kg

Káposzta -töltenivaló -kb.1 kg

Tölteni való, lapos káposzta. 

650 Ft / kg
650 Ft/kg

Karalábé

Saját gazdaságunkból fehér karalábé. 

200 Ft / db
200 Ft/db

Karalábé -darabolt téli

Kosak fajtájú,Téli karalábé darabolva. Finom ízletes fajta, izesebb mint a nyári! Nem fás! Vajpuha.

500 Ft / db
500 Ft/db

Karfiol -kb. 1 kg

Az ár 1 kg-ra meghatározva

1000 Ft / db
1000 Ft/kg
Kategóriák