Nyíregyházi Kosár Közösség

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Zöldség

Kategóriák
Szűrés
Új termékek
Csak új termékek
Allergének
biodinamikus, bio
tojásmentes
gluténmentes
tejmentes
cukormentes
vegán
sls free
Állatkísérletmentes
Pálmaolajmentes
Parabénmentes
Ajándékcsomag
Lejárat közeli termék
Előrendelhető termék
GMO mentes
50ft betétdíj
További szűrők
Ár szerint

Padlizsán -1kg

Környezetbarát készítményekkel kezelt padlizsán. Mindég frissen szedjük. 1kg-ban kb. 2-3 db van.

790 Ft / kg
790 Ft/kg

Padlizsán fehér hosszúkás 0,5 kg

Kigyóuborkára emlékeztető formájú, fehér színű padlizsán. Fél kg 4-5 db-ból áll.

600 Ft / csomag
1200 Ft/kg

Padlizsán lila hosszúkás 0,5 kg

Kigyóuborkára emlékeztető formájú, fehér színű padlizsán. Fél kg 4-5 db-ból áll.

600 Ft / csomag
1200 Ft/kg

Pak choi / Bordás kel (kicsi)

Szabadföldi, vegyszermentes pak choi, magyarosabb nevén bordás kel. Ez a kisebb változat. Piszok gyorsan nőnek, nekem meg hiányzik a keveset adó génem, ezért ez relatív, mi a kicsi. 

500 Ft / db
500 Ft/db

Pak choi / bordás kel (nagy)

Szabadföldi, vegyszermentes pak choi, magyarosabb nevén bordás kel.   

600 Ft / db
600 Ft/db

Paprika

Saját kertészetünkböl frissen a szállítás  előtti szedéssel  gyönyörű darabos  tv. Paprika 

600 Ft / kg
600 Ft/kg

Paprika -zöld kápia

Vegyszermentes környezetben ökológiai gazdálkodással termelt   ízletes  jól tárolható zöld kápia paprika.

390 Ft250 Ft / db
250 Ft/db

Paprika piros kápia

Vegyszermentesen termelt frissen szedett ízletes piros kápia paprika.

290 Ft / db
290 Ft/db

Paprika - édes fehér -500g

Vastaghúsú, szélesvállú, nagyméretű, környezetbarát készítményekkel kezelt TV paprika, frissen szedve. 1 csomag 50 dkg.

550 Ft / csomag
1100 Ft/kg

Paprika édes lila 0.5 kg

TV paprikához hasonlító, annál kicsit apróbb bogyójú, lila színű frissen szedett paprika. 1 csomag 50 dkg.

625 Ft / csomag
1250 Ft/kg

Paradicsom

Saját kertészetünkből frissen szállítás  előtt szedett  paradicsom. 

600 Ft / kg
600 Ft/kg

Paradicsom -szabadföldi lilagro -1 kg

Vegyszermentes rózsaszín vékony héjú szabadföldi ízletes kerek paradicsom.

1200 Ft / kg
1200 Ft/kg
Kategóriák