Nyíregyházi Kosár Közösség

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Zöldség

Kategóriák
Szűrés
Új termékek
Csak új termékek
Allergének
biodinamikus, bio
tojásmentes
gluténmentes
tejmentes
cukormentes
vegán
sls free
Állatkísérletmentes
Pálmaolajmentes
Parabénmentes
Ajándékcsomag
Lejárat közeli termék
Előrendelhető termék
GMO mentes
50ft betétdíj
További szűrők
Ár szerint

BIO Koktél Paradicsom -piros -25 dkg

Ellenőrzött BIO termesztéssel termelt koktél paradicsom.  Kiszerelés: egy doboz 25 dkg-ot tartalmaz

450 Ft / doboz
1800 Ft/kg

Bio Koktél paradicsom -sárga -25 dkg

Ellenőrzött BIO termesztéssel termelt koktél paradicsom - sárga színű. Kiszerelés: egy doboz 25 dkg-ot tartalmaz

450 Ft / doboz
1800 Ft/kg

Bio Lecsó paprika -50 dkg

Bio termesztésből származó lecsó TV paprika.

500 Ft / csomag
1000 Ft/kg

Bio Leveles kel -100g

Bio leveles kel. Egy csomó 10 dkg szép  levelet tartalmaz.

400 Ft / csomó
4000 Ft/kg

BIO leveles Zeller gumó

Ellenőrzött BIO termesztéssell termelt leveles  zeller gumó.

860 Ft / db
860 Ft/db

Bio Lila káposzta

Ellenőrzött BIO termesztéssel termelt. 1 fej kb. 1,5 kg Az ár a súlytól függően változhat.

1290 Ft / db
1290 Ft/kg

BIO Lilahagyma

Ellenőrzött BIO termesztéssel termelt lilahagyma. Kiszerelés: A terméket a kért mennyiségben mérem ki. 0,5 kg a legkiseb mennyiség (csomag), amit lehet vásárolni. Ha 1 kg-ot, vagy annál többet kér, akkor válassza a legördülő menüben a "lilahagyma1 kg" megnevezést és a mennyiségnél adja meg, hogy hányszor 1 kg-ot kér.

575 Ft / csomag
1150 Ft/kg

Bio Mángold -Piros levélnyelű -100 g

Ellenőrzőtt bio termesztésben  termelt piros levélnyelű mangold. Egy csomag 10 dkg mangoldot tartalmaz.

460 Ft / csomó
4600 Ft/kg

BIO Mángold -Zöld levélnyelű -100g

Ellenőrzött BIO termesztéssel termelt zöld levelű mángold. Kiszerelés: Egy csomag 10 dkg levelet tartalmaz.

460 Ft / csomó
4600 Ft/kg

BIO padlizsán

Ellenőrzött BIO termesztéssel termelt padlizsán. Kiszerelés: 0,5 kg a legkiseb mennyiség (csomag), amit lehet vásárolni. Ha 1 kg-ot, vagy annál többet kér, akkor válassza a legördülő menüben a "padlizsán 1 kg" megnevezést és a mennyiségnél adja meg, hogy hányszor 1 kg-ot kér. A terméket csak egészben értékesítjük, így az ár változhat.

500 Ft / csomag
1000 Ft/kg

Bio Padlizsán -1 kg

Bio padlizsán ellenőrzött kertészetből, grillezeni és padlizsán krémnek.

1000 Ft / kg
1000 Ft/kg

BIO paradicsom

Ellenőrzött BIO termesztéssel termelt paradicsom. Kiszerelés: 0,5 kg a legkiseb mennyiség (csomag), amit lehet vásárolni. Ha 1 kg-ot, vagy annál többet kér, akkor válassza a legördülő menüben a "paradicsom 1 kg" megnevezést és a mennyiségnél adja meg, hogy hányszor 1 kg-ot kér.

600 Ft / csomag
1200 Ft/kg
Kategóriák