Nyíregyházi Kosár Közösség

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres
Kezdőlap Termelőink Enyedi Attila és Attiláné

Enyedi Attila és Attiláné

Enyedi Katalinnak hívnak, közel 30 éve gazdálkodunk a férjemmel Attillával, Nyíregyházához közeli tanyán Mandabokorban.Főállású őstermelőként családi gazdálkodás keretén belül törekszünk a vegyszermentes termelésre. Saját és családi felhasználáson kívűl termelt termékeinket kispiacon is értékesítjük/Búza tér). Termékeink között zöldség és gyümölcsfélék széles skálája szerepel.

Termékek

Aktív szűrők Szűrés
Allergének
biodinamikus, bio
tojásmentes
gluténmentes
tejmentes
cukormentes
vegán
sls free
Állatkísérletmentes
Pálmaolajmentes
Parabénmentes
Ajándékcsomag
Lejárat közeli termék
Előrendelhető termék
GMO mentes
50ft betétdíj
Ár szerint

Paradicsom -Paprika alakú -1 kg

Fóliában vegyszermentesen termelt piros, húsos paprika alakú nagyon finom, ízletes paradicsom.

1200 Ft / kg
1200 Ft/kg

Paradicsom -san marzano típus -0.5 kg

Fóliás,hosszukás, húsos paradicsom  étkezésre,salátának,sűrítésre mártásba,lecsóba,stb.

600 Ft / csomag
1200 Ft/kg

Paradicsom -Szív alakú savmentes -1 kg

Vegyszermentesen fóliában termelt szív alakú savmentes húsos ízletes   paradicsom. 

1500 Ft / kg
1500 Ft/kg

Paradicsomlé -passzírozott -1 liter

Saját kertünkben, vegyszermentes termesztett paradicsomból készült, hőkezeléssel tartósítva. A passzírozás során a paradicsom magja és héja eltávolításra kerül. 100% paradicsom, kevés nátrium-benzoát.

1400 Ft1200 Ft / l
1200 Ft/l

Paradicsomlé -rostos -1 liter

Saját kertünkben, vegyszermentes termesztett paradicsomból készült, turmixolt,hőkezeléssel tartósítva. 100% paradicsom, kevés nátrium-benzoát.

1200 Ft1000 Ft / üveg
1000 Ft/l

Pritamin paprika -piros -500g

Kiskerti vegyszermentes piros pritaminpaprika 50 dkg/csomag.

650 Ft / csomag
1300 Ft/kg

Pritamin paprika -zöld -500g

 Szabadföldi,vegyszermentesen termelt zöld pritamin paprika 0.5 kg/csomag.kb.3-4db.

700 Ft / csomag
1400 Ft/kg

Sárgarépa levél nélküli mosott 500 g

Vegyszermentes, mosott, kiskerti sárgarépa 0,5kg-os csomagban.

400 Ft / csomag
800 Ft/kg

Szilva - Stanley 1 kg

Kiskerti kék szilva étkezésre, berakásra, egyaránt alkalmas.  

1000 Ft800 Ft / kg
800 Ft/kg

Új petrezselyem -zölddel -1 szál

Fóliában vegyszermentesen termelt szép új petrezselyem zöldjével frissen szedve.

300 Ft / szál
300 Ft/szál

Új sárgarépa -500 g

Vegyszermentesen termelt  új sárgarépa levél nélkül 0,5 kg-os csomagban.

400 Ft / csomag
800 Ft/kg

Új vegyes zöldség csomag

Vegyszermentesen termelt vegyes-zöldség csomag .Tartalmaz 3db szép új sárgarépát és 3db szép új petrezselymet.

1000 Ft / csomó
1000 Ft/csomó