Nyíregyházi Kosár Közösség

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres
Helyi 1%
Kezdőlap 10 millió Fa- Zöld Akciócsoport Nyíregyháza

10 millió Fa- Zöld Akciócsoport Nyíregyháza

Nyíregyházán – magánszemélyekből - megalakult a Zöld Akciócsoport 2020 januárjában. Szinte azonnal megszületett ezzel egyidőben az igény, hogy a 10 millió Fa Magyarország kezdeményezéshez kapcsolódjon a csoportunk. Így 2020 októberében létrejött a 10 millió Fa- Zöld Akciócsoport Nyíregyháza (al)csoportunk. A már meglévő, korábbi tagjainkat pedig arra buzdítjuk, hogy a faültetéseket ebben a kiemelt 10 millió Fa országos mozgalommal karöltve végezzük! ? Várjuk azok támogatását és csatlakozását, figyelmét és véleményét (zoldakcionyiregyhaza@gmail.com), akik pozitív változást szeretnének a természeti környezet ápolásában, védelmében városunkban. Ebben a csoportban is összefogásunk legfőbb célja, hogy városunk környezeti állapota jelentősen javuljon, Nyíregyházán és vonzáskörzetében. Egy sokkal zöldebb és ezáltal mindenki számára sokkal élhetőbb és egészségesebb jövő elősegítése a csoport a célja. Kevesebb jelenjen meg

Várjuk azok támogatását és csatlakozását, akik pénzbeli adományaikkal a faültetések megszervezésében és kivitelezésében segíteni kívánnak . A befolyt összegekből facsemetéket vásárolunk, és a10 millió Fa országos mozgalommal karöltve zöldítjük cselekedetünkkel a világot! Köszönjük!


Weboldal: nincs

Kategóriák