Nyíregyházi Kosár Közösség

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres
Kezdőlap Termékek Hulladékmentes termékek Konyhai eszközök 50 x 50 cm-es méhviaszos kenyér csomagoló
Novák-Sárközi Hajnalka Csilla e.v.

50 x 50 cm-es méhviaszos kenyér csomagoló

Természetes antibakteriális méhviaszos kendő; kenyerek, cipók csomagolására valamint nagyobb edények és süteményes tepsik lefedésére. Megakadályozza a bele csomagolt élelmiszerek gyors kiszáradását és penészedését, segítségével hosszabban friss és ropogós marad a kenyerünk és süteményeink.

smiley  MIT CSOMAGOLHAT BELE:

 • kenyerek, kalácsok, cipók

 • sütemények

 • gyümölcsök, zöldségek

 • edények, tálak, tepsik lefedése

sad  AMIT NE CSOMAGOLJON BELE:

 • nyers hús

 • nyers és sült hal

 • olajban sült ételek

 • ananász

 • meleg étel és edény

Tisztítása: kizárólag kézmeleg, 30 Co fokos vízben bio mosogatószerrel lehetséges! Szárítása: erős csavarás nélkül történjen!

Anyaga: 100% biopamut, magyar bio méhviasz, fenyőgyanta, organikus jojoba olaj.

Minden darab egyedi, kézzel készült. Készítés helye: Magyarország.

yes  Minden méhviaszos csomagoló vásárlás 2%-val támogatod az Országos Magyar Méhészeti Egyesületet!

Használati útmutató:

 1. A méhviaszos kendőjét bontsa ki a csomagolásából. A termék első alkalommal érzett ragacsossága az első mosás után megszűnik. Az természetes viasz illata is néhány mosás után elpárolog.

 2. Terítse ki és helyezze a közepére a becsomagolni kívánt élelmiszert.

 3. Hajtogassa össze a méhviaszcsomagolót, majd a keze melegének segítségével tapassza össze az anyagot. (hajtogatási technikákat a Youtube csatornánkon talál:  https://www.youtube.com/channel/UCn_eyJgGpI0Yn-HbQTp6yJQ 

 4. Amikor szükséges, hajtogassa ki a méhviaszcsomagolót. Használat után ajánlatos kézmeleg víz alatt tisztítani a kezelési útmutató szerint!

Kezelési útmutató:

A méhviaszcsomagoló viaszos rétegének sérüléséhez vezet; ha a méhviaszcsomagolót 30 foknál melegebb vízbe helyezi vagy abban tisztítja, ha meleg vagy forró ételt csomagol bele, ha forró, gőzölgő edény, tányér, bögre vagy pohár fölé helyezi, ha tűző napra teszi, ha radiátor vagy más fűtőtestre vagy annak közelébe helyezi. Semmiképpen NE tegye radiátorra, konvektorra, egyéb fűtőtest közelébe vagy tűző napra, mikrohullámú sütőbe!

Ne csomagoljon bele nyers húst vagy halat, akkor sem, ha fagyasztani szeretné azokat, mert ezen élelmiszer maradékait csak magas hőfokú vízzel lehet lemosni, ami a károsítaná a viaszréteget! Ne csomagoljon bele olajos vagy zsíros élelmiszert, sem nyers ananászt!

A méhviaszcsomagolót használat után 30 Co-os vagy hideg víz alatt törölje át egy kis mennyiségű nem maró hatású mosogatószerrel (bio) és valamilyen nem dörzsölő és nem súroló eszközzel. Tisztítás után törölje szárazra két konyharuha között, vagy tegye olyan helyre, ahol levegő éri és magától megszárad.

Ha minden útmutatót betart, akár egy évig is hűséges lesz Önhöz a méhviaszcsomagolója!

 

1875 Ft / db
1875 Ft/db


Termék minősítő rendszer
Nincs még hozzászólás a termékhez!

Nincs még értékelés a termékhez!

Mások ezeket rendelték

Kategóriák